Petak, 15. prosinac. 2017.

Rukometaši Metkovića 1963 pobijedili Kozalu u Rijeci

Rukometaši Metkovića 1963 danas u 15 sati igrali su utakmicu 10.kola u Rijeci protiv domaćina Kozale.

Rukometaši Metkovića 1963 izlaze iz krize, nakon Biograda potopili su Kozalu u Rijeci rezultatom (32:34), proslavivši pobjedu pjesmom i plesom na terenu i pjesmom u svlačionici.

Poput bure su pomeli suparnike u drugom poluvremenu nakon što su u 44. minuti gubili 24:18. Sastav trenera Filipa Romića  je protiv kvalitetnih gostiju u nastavku zaigrao čvršće u obrani uz pomoć vratara Boškovića i Kolovrata te kolektivni rad ostalih igrača, dok su u napadu kontrama i polukontrama sustigli domaćina i na kraju slavili.

Sa  7 pogodaka Mataga i Vučić istaknuli su se kao najbolji pojedinci metkovaca na današnjem susretu, a kod domaćina sa 13 pogodaka najbolji je bio Raul Valković.

U sljedećem 11. kolu rukometaši Metkovića 1963 kod kuće dočekuju ekipu RK Olimpije iz Vodica.