Ponedjeljak, 18. prosinac. 2017.

Metković i Orebić odigrali bez pobjednika, Neretva prva na ljestvici

učer je kompletirano četvrto kolo 1. Županijske nogometne lige. U nastavku donosimo rezultate, strijelce, raspored idućeg kola i trenutni poredak…

Orebić i Metković odigrali su bez pobjednika, 1:1. Domaćin je prvi stigao do prednosti preko Ivana Čepa (24. minuta), međutim gosti su u 58. minuti zahvaljujući Roku Brečiću stigli do egala.

Slaven je petardom ispratio Omladinca. Na Grudi je nakon prvih 45 minuta bilo 2:1 (Šmanjak, Pulić/Šantić), međutim u nastavku, točnije do 58. minute još dva pogotka u gostujućoj mreži (Pulić, Ivanković). Vukić je u 73. minuti pogodio za visokih 5:1, a za konačnih 5:2 pogodio je Vrkić. Slavenu je ovo treća pobjeda, a Omladincu četvrti uzastopni poraz.

Konavljanin je u ovom kolu gostovao u Žrnovu gdje je zahvaljujući pogotku Ivana Milića iz 35. minute upisao svoju drugu ovosezonsku pobjedu. Maestral je slavio na domaćem terenu protiv Jadrana iz Smokcive 3:1. Osobito lijep zgoditak postigao je igrač Maestrala 19-godišnji Ante Sokol.

Neretva je u subotu na svom travnjaku nadigrala Grk s visokih 5:1. Tri pogotka postigao je Dragan Brečić, a po jedan su dodali Ante Batinović i Tomislav Dodig.

Hajduk 1932. nastavio je svoj pozitivni učinak te preko Gusara stigao do svoje četvrte pobjede. U prvom dijelu mreže se nisu tresle, a u nastavku čak pet pogodaka. Gugić, Šeparović i Žuvela bili su strijelci za Hajduka, a Dodig i Batinović za goste.

Župa dubrovačka je na gostovanju kod Croatie nakon preokreta došla do pobjede. Croatia je povela preko Vlaha Grbešića, za 1:1 pogodio je Bruno Lonza, a za preokret i veliku pobjedu Viktor Lekaj.