Srijeda, 20. lipanj. 2018.

Jadranu bod protiv Šibenika, Neretvi popravni u utorak, Neretvanac danas s Valom

Jučer je, od 17 sati, krenula nova sezona 3. Hrvatske nogometne lige – južna skupina. Od neretvanskih klubova igrali su Jadran Luka Ploče i Neretva.Danas će prvi nastup imati Neretvanac koji na svom terenu na Podvornici s početkom u 17 i 30 sati dočekuje Val KS.

Jadran Luka Ploče, povratnik među trećeligaše,osvojio je bod i to protiv Šibenika, jednog od favorita za prvo mjesto. Šibenik je u Pločama poveo u 48. minuti (Marko Kartelo). Jadran Luka Ploče je izjednačio u 71. minuti na 1:1. Strijelac pogotka za pločanski sastav bio je Alen Družijanić.

U Omišu nije bilo pogodaka do 55. minute u ogledu istoimenog domaćina i Neretve, a tada je susret prekinut zbog nevremena. Prema posljednjim informacijama utakmica će se igrati u utorak, 26. kolovoza.

SEMAFOR

1. kolo, subota, 23. kolovoza, Blato: BŠK Zmaj – Zmaj Makarska 1:1, Omiš: Omiš – Neretva (nova utakmica, utorak, 26. kolovoza u 17 sati), Ivanbegovina: Kamen – Zagora 2:2, Solin: Solin – GOŠK 3:0, Ploče: Jadran Luka Ploče – Šibenik 1:1, Hrvace: Hrvace – Primorac 1929. Stobreč (nova utakmica, utorak, 26. kolovoza u 17 sati), nedjelja, 24. kolovoza, Opuzen: Neretvanac – Val (17.30 sati), Zmijavci: Croatia – Mosor (17.30 sati), ponedjeljak, 25. kolovoza, Split: Hajduk II. – Junak (18 sati).

RASPORED

2. kolo, subota, 30. kolovoza, Makarska: Zmaj (M) – Mosor, Šibenik: Šibenik – Hrvace, Kaštel Stari: Val – Jadran Luka Ploče, Dubrovnik: GOŠK – Neretvanac, Unešić: Zagora – Solin, Metković: Neretva – Kamen, Sinj: Junak – Omiš, Blato: BŠK Zmaj – Hajduk II., nedjelja, 31. kolovoza, Stobreč: Primorac 1929. Stobreč – Croatia. Početak u 17.30 sati.